Lektoři Anglického Klubu

Alexandr Lyutenskov

Alex Lyutenskov

Vystudoval divadelní režii na State University of New York at Geneseo. Poté, co absolvoval studijní stáž v českém kulturním centru Bohemian National Hall v New Yorku, rozhodl se přesunout do Prahy, kde dále pracuje na svých divadelních projektech, např. ve Studiu Savec. Je držitelem mezinárodních certifikátů TEFL a YLT opravňujících k výuce angličtiny dospělých i dětí. Pracoval jako vedoucí letních anglických táborů pro děti od 3 do 15 let. Režíroval představení studentů na Francouzském liceu v Praze. Je aktivním muzikantem, hráčem na kytaru, basu a klavír. S Alexem se děti mohou ponořit do angličtiny prostřednictvím hudby a divadla.

Vanda Gabrielová

 Vanda Gabrielová

Projektová manažerka, organizátorka herních akcí a zaprodaná improvizátorka. Současná prezidentka Improligy čerpá z dekády zkušeností s dramatickou tvorbou, zážitkovou pedagogikou a klauniád. Absolventka intenzivní školy improvizace v Chicagské škole iO Chicago.  Vanda říka: „Improvizace je pro mě cesta jak žít v přítomnosti, být otevřen ke všem novým okamžikům a radovat se ze společné tvorby”. Vanda svými zkušenostmi a znalostmi improvizačních technik podpoří divadelní dílnu vedenou Alexem.

Prokop Havrda

prokop

Student 3. ročníku fyzioterapie, rád chodí do hor, jezdí na kole, hraje na housle a vede skautský oddíl ve Vršovicích. Říká, že anglicky se naučil na English Campech vedených Janou Kabátovou :-) a vylepšil při svém ročním pobytu v Novém Mexiku v USA. Prokop bude mít na starosti Anglickou družinu.

Marek Havrda

Marek havrda

Student 2. ročníku medicíny a jeden z hlavních vedoucích vršovického skautského oddílu. Pravidelně pracuje s dětmi (7 – 12 let) na schůzkách, víkendových výpravách a letních měsíčních táborech. Rád chodí po horách, jezdí na kole a hraje na housle v Kutnohorském komorním orchestru. Kromě letních English Campů 2005 – 2010 a má též za sebou roční studijní pobyt v USA. Marek bude mít na starosti Anglickou družinu.

Anna Skalická

Anna skalická

Po ročním studiu medicíny přestoupila na Pedagogickou fakultu, kterou studuje druhým rokem. Vede dětské zájmové skupiny zaměřené na hudební, výtvarnou a dramatickou výchovu, podílí se na víkendových akcích pro děti, letních táborech a kroužcích muzikoterapie pro předškolní děti. Spolupracuje se soukromou Miniškoličkou Veselé slůně. Anna bude mít na starosti Anglickou družinu.


Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Publikováno: 6.9.2017

Další novinky

Rozvrh a Přihláška Anglického Klubu ZŠ Školní 2017/18
Dárkový voucher - hodiny angličtiny dle Vašich představ
Přihláška do Anglického Klubu v ZŠ Školní 2016/17
Zaplaťte si kurz z programu Benefit Plus!
Rozvrh a témata Anglického Klubu v ZŠ Školní
Dárkový voucher
Otevíráme Anglický klub v ZŠ Školní!
Darren má venku novou knihu!
V.I.P. kurzy angličtiny s Darrenem Crownem
Nejčastější chyby v angličtině 1.
First Question: Who’s responsible for English?