Řekli o našich lektorech

Přečtěte si, jak naši studenti hodnotí své lektory.

Nathan Smith

  • Hodiny anglickeho jazyka s Natem uz mam pul roku a mohu zodpovedne rict, ze jsou vyborne. Lekce jsou vedeny konverzaci na volne tema, ktere si vetsinou sam zvolim a nebo je po domluve urceno z predesle lekce. Pri debate Nate klade duraz na gramatiku, a gramaticke tvary, ktere mi delaji problemy, se snazi zabavnou formou procvicovat. Za dobu jeho lektorovani mam pocit, ze se zlepsuji, coz jsem s predeslymi lektory nemel. Za me tedy hodnotim jako vynikajici.

Martin Karásek, US Embassy Prague

Nataliya Kulyk

  • Nataliya má vždy 100% přípravu na hodinu, snaží se opakováním, jednoduchými hrami a pestrostí výuky vštípit nám potřebné fráze, jak z běžného života, tak z různých oblastí (práce, kultura, volný čas…) Posloucháme texty písniček, pouštíme si úryvky filmu v originále, čteme články, malujeme slovní asociace… Během hodin máme prostor k prezentaci nabytých znalostí formou hraných rolí, je to vtipná cesta, jak si vštěpit potřebné informace a sblížit se jako tým. Nataliya lpí na správné výslovnosti, gramatiku se nám snaží přiblížit tak, abychom ji správně porozuměli a vždy ji dokázali použít v běžné konverzaci. Vystřídala jsem již několik lektorů angličtiny a Nataliyi můžu doporučit jako jednu z nejlepších. Je to výborná lektorka s excelentními znalostmi, je velmi milá a přátelská, s neutuchajícím životním optimismem. Díky ní se pro mě angličtina stala srozumitelnější a zábavnější.

Ilona Sedláčková, POS Media

  • Jsem spokojená. Když něčemu nerozumíme, snaží se to vysvětlit jinými výrazy, obrázky a to tak dlouho dokud to nepochopíme. Je velmi příjemná, přátelská a na hodiny se připravuje. Je jí dobře rozumět, dobře artikuluje (některým lektorům občas není dobře rozumět).

Kamila Novotná, POS Media

Soňa Tkáčová

  • „S lektorkou jsme velice spokojeni. Soňa je na hodinu vždy připravena. Je velice milá a profesionální. Mohu pouze chválit.“

Veronika Nejedlá, ASB Prague

  • S hodinami slečny Soňi jsem nadmíru spokojená, oceňuji především její profesionální a přitom přátelský přístup, konverzaci o rozličných tématech a její schopnost rychle se orientovat v pracovní problematice, na které potřebuje klient zapracovat. Velmi mi vyhovuje možnost výuky o víkendech a individuální přístup. Lektorku Soňu tedy vřele doporučuji.

Mgr. Monika Žárská, Pracovník pro vědu a výzkum

  • Musím říci, že jsem se Soňou spokojený. Opravdu to byla dobrá volba, líbí se mi její AJ zdatnost (daná životem v USA), ale i přístup – „citlivě“ :-) mě opraví, když vidí jak mi to nejde, tak povzbudí. Zkrátka – je šikovná.

A.D., Head of Business Systems department, Allianz pojišťovna, a.s.

Petr Vyhnal

  • Lektor Petr Vyhnal je dobrý učitel, pochopil naše tempo a tomu přizpůsobil styl výuky, který je srozumitelný a zábavný.

POS Media

  • Petr Vyhnal je vždy dobře připravený na výuku zábavnou a zajímavou formou. Přizpůsobil styl výuky našemu tempu a znalostem.

POS Media