Rozvrh a témata Anglického Klubu v ZŠ Školní

Pokud Vás zajímá, jakým tématům se děti věnovali od října do prosince, otevřete si prosím tabulku Anglický klub – Rozvrh + Témata 2015.

V 1. listu s názvem „Rozvrh“ najdete aktuální rozvrh, včetně jmen vyučujících a učeben. Pokud nevíte, kterou skupinu Vaše dítě navštěvuje, snadno to zde zjistíte. Děti, které jsou v rozvrhu zapsané růžově jsou ty, které jsou přihlášeny na 90 minut.

V 2. listu s názvem „Témata 2015″ pak najdete seznam témat jednotlivých skupin.

Pokud si budete přát více informací k jednotlivým skupinám a tématům, nebo máte konkrétní dotaz na to, jak se v Anglickém klubu vede Vašemu potomkovi, neváhejte se zeptat. Ráda Vám sdělím podrobnosti přímo od našich lektorů.

Chcete vědět, jaké téma Vaše dítě probírá právě tento týden? Týdenní plán Anglického klubu naleznete vždy ve složce EC Program 2016, kde snadno najdete tabulku s programem na příslušný týden.

V dolní části tabulky kliknete na záložku se jménem Vašeho lektora (Vašich lektorů), a otevře se Vám rozvrh jeho skupin s tématy na daný týden.

Pokud si nejste jistí, do které skupiny (k jakému lektorovi) Vaše dítě chodí, najděte nejprve zařazení Vašeho dítěte v dokumentu Anglický klub – Rozvrh + Témata 2015.

Co dalšího chystáme? Týden otevřených dveří v Anglickém klubu 18.-21.1. Těsíme se na Vás.

Jsme opravdu rádi, že máte o Klub zájem a jsme proto vděční za všechny Vaše dotazy a podněty. Díky nim se můžeme zlepšovat a také přístupňovat Klub rodičům, kterým na něm záleží. Děkujeme Vám!

 

 

 

 

 

Publikováno: 3.1.2016

Další novinky

Anglický klub 2020/21
Anglický příměstský tábor 2020
Anglický Klub 2019/20
Dárkový voucher - hodiny angličtiny dle Vašich představ
Rozvrh a přihláška Anglického Klubu ZŠ Školní 2018/19
Rozvrh a Přihláška Anglického Klubu ZŠ Školní 2017/18
Přihláška do Anglického Klubu v ZŠ Školní 2016/17
Zaplaťte si kurz z programu Benefit Plus!
Dárkový voucher
Otevíráme Anglický klub v ZŠ Školní!
Darren má venku novou knihu!
V.I.P. kurzy angličtiny s Darrenem Crownem
Nejčastější chyby v angličtině 1.
First Question: Who’s responsible for English?